Mena
EUR
Jazyk
Slovenčina
Registrácia

Lítiová batéria BLOW CR2032 3 V 220 mAh pre hodinky a elektroniku

Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: BLOW

Lítiová batéria BLOW CR2032 s napätím 3 V a kapacitou 220 mAh. Ideálna pre hodinky, ovládače, senzory a drobnú elektroniku. Stabilný výkon a dlhá výdrž.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
20.5.2026
Kód: 16962
0,79 € 0,64 € bez DPH
Lítiová batéria BLOW CR2032 3 V 220 mAh pre hodinky a elektroniku
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: BLOW
Technik konfiguruje multimediálne centrum alebo satelitný prijímač s nainštalovaným softvérom.
Konfigurácia zdarma

Satelitné prijímače a multimediálne centrá plne nastavíme a pripravíme na používanie.

Certifikát "ShopRoku" s logom ELLANO.SK a nápisom 16 rokov na trhu.
Vetrom ošľahaný

Sme slovenský rodinný e-shop s 16-ročnou tradíciou, mnohonásobný víťaz súťaží ShopRoku.

Odborník poskytuje technickú podporu zákazníkovi cez telefón alebo počítač.
Vieme čo predávame

Užite si našu super technickú a SW podporu. Poradíme nielen s TV príjmom, pred nákupom aj po nákupe.

Doručenie balíka kuriérom, ktorý drží balík s logom ELLANO.SK.
Dodáme bleskovo

Všetko čo máme skladom, doručujeme do 24 hodín kuriérom, alebo na výdajné miesta.

Lítiová batéria BLOW CR2032 je určená pre malé elektronické zariadenia, ktoré vyžadujú stabilné napätie a dlhú výdrž. Vhodná je pre používateľov, ktorí potrebujú spoľahlivý zdroj energie do hodiniek, senzorov inteligentnej domácnosti, diaľkových ovládačov či drobnej elektroniky. Poskytuje konzistentný výkon v širokom teplotnom rozsahu a udrží zariadenia funkčné dlhý čas bez výmeny.

Vďaka kapacite 220 mAh zvláda aj náročnejšie spotrebiče, ktoré vyžadujú konštantné napätie. Batéria je kompatibilná s označeniami CR2032, DL2032, E CR2032 a SB T51, čo uľahčuje výber náhradného typu. Je vhodná pre domáce aj profesionálne použitie v meracích prístrojoch, zdravotníckych pomôckach a telekomunikačnej technike.

Hlavné vlastnosti

• Stabilné napätie 3 V
• Kapacita 220 mAh
• Kompatibilita s viacerými označeniami
• Vhodná pre malé elektronické zariadenia
• Dlhodobá výdrž

Technické špecifikácie

• Typ CR2032, DL2032, E CR2032, SB T51
• Napätie 3 V
• Kapacita 220 mAh
• Chemické zloženie lítiová batéria
• Balenie 1 kus

Dodatočné parametre

Kategória: Náhradné batérie do diaľkových ovládačov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.05 kg
EAN: 5900804138297

Hodnotenie tovaru

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola

Blow je známa značka zameraná na dostupnú spotrebnú elektroniku, autodoplnky a príslušenstvo pre domácnosť. Ponúka široký sortiment produktov ako sú autorádia, kamery, adaptérky, reproduktory či domáce smart zariadenia. Výrobky Blow sú obľúbené pre svoj pomer ceny a funkčnosti.

Výrobná spoločnosť : Prolech Sp. z o
Adresa : 08-400 Garwolin, Starý Puznów 58 B, Poland
E-mail : office@blow.pl

Podobné produkty

Baterie BLOW AA 2 kusy R06P
0,71 €

Batérie BLOW AA spájajú vysokú kvalitu spracovania a nízku cenu. Sú ideálne pre napájanie rôznych typov digitálnych fotoaparátov, prenosných CD zariadení, holiacich strojčekov, diaľkových...

Kód: 14838
BLOW XN-105 nabíjačka na baterky AA AAA s LCD displejom
16,90 €

Kompaktná nabíjačka AA AAA s LCD displejom, napájanie 230V, kapacita 4 batérie. Jednoduché riešenie pre domácnosť aj dielňu.

Kód: 17315
XTREME XN-101 jednoduchá USB nabíjačka AA AAA batérií Ni MH Ni CD
4,90 €

Kompaktná USB nabíjačka AA AAA XTREME XN-101 pre Ni MH a Ni CD batérie. Nabíja 1 ks AA alebo AAA článku cez 5 V USB napájanie. LED dióda signalizuje nabíjanie, nevypína sa automaticky.

Kód: 17318
blow9v
0,71 €

Vysokokvalitná 9V batéria pre digitálne fotoaparáty, prenosné CD prehrávače, holiace strojčeky, diaľkové ovládače, hračky, náradie, baterky, kalkulačky, hodiny, meracie prístroje atď. 

Kód: 14832
xtre1
9,90 €

Dobíjacie AAA Ni MH batérie R3 s napätím 1,2 V pre hračky, baterky, ovládače a prenosné zariadenia. Ponúkajú viac ako 1000 nabíjacích cyklov a opakované použitie.

Kód: 17309
batérie blow super alkaline aaa lr3 2ks 9881
0,49 €

Batérie BLOW SUPER ALKALINE AAA LR3 poskytujú stabilné napätie 1,5 V a dlhú životnosť. Vhodné pre ovládače, svietidlá, hračky a iné zariadenia. Balenie 2 ks.

Kód: 16929
bataa1
16,90 €

Nabíjacie AA batérie Ni MH R6 s napätím 1,2 V a kapacitou max. 2800 mAh. Vhodné pre fotoaparáty, hračky, svietidlá a zariadenia s vyššou spotrebou energie

Kód: 17312
356ltc 1
15,90 €

Univerzálna nabíjačka LTC356 nabíja AA a AAA batérie Ni-Mh/Ni-Cd bezpečne a efektívne. S LCD displejom, ochranou proti prehriatiu a funkciou regenerácie predĺži životnosť batérií.

Kód: 15129