0


uClan D-Box 4K CI+

uClan D-Box 4K CI+

4.71
Produkt hodnotilo používateľov: 7

uClan D-Box 4K CI+ je univerzálny combo prijímač s 4K UHD rozlíšením. Ponúka vysokú kompatibilitu, pokročilé multimediálne a IPTV funkcie a ľahkú obsluhu pre skvelý zážitok z televízneho vysielania.
Kód produktu:UCLDBOX , EAN: 8588009434115 , Výrobca:uClan


Dostupnosť:
 Tovar máme skladom

Cena s DPH:
84.90 €(2 122.50 Kč)
Cena bez DPH
70.7500 € (1 768.75 Kč)

Na splátky cez QUATRO

+ IR čidlo k Amiko 7.90 € s DPH
+ Octagon WL048 USB Wifi dongle 9.90 € s DPH
+ Octagon WL058 USB Wifi dongle 9.90 € s DPH
ks
Pridať medzi obľúbené
Pridať do porovnávania
  Ďalšie obrázky
uClan D-Box 4K CI+uClan D-Box 4K CI+ uClan D-Box 4K CI+uClan D-Box 4K CI+uClan D-Box 4K CI+ uClan D-Box 4K CI+uClan D-Box 4K CI+
Parametre
Súvisiace produkty 1
Príslušenstvo 3
Recenzie 7
Diskusia 1

Parametre a špecifikácia

Operačný systém:
Továrenský softvér
Chipset:
ALI
Počet tunerov:
2
Typ tunerov:
DVB-S2 + DVB-T2/C
Počet čítačiek kariet:
1
Počet CI slotov:
1
Podpora HEVC/ H.265:
Áno
Výstupné rozlíšenie:
UHD
Flash:
32 MB
RAM:
512 MB
Fastscan:
Áno
PIP:
Nie
Displej:
Numerický
HDMI:
Áno
SCART:
Nie
Audio-video výstup:
Jack
S/PDIF:
Áno
Ethernet:
100 Mbps
Wifi:
Voliteľné
Počet USB:
2
Možnosť interného HDD:
Nie
Externé IR čidlo:
Voliteľné
HbbTV:
Nie
Combo:
Áno
Twin tuner:
Nie
Doplnkový tuner:
Nie
KODI:
Nie
Netflix:
Nie
HDMI CEC:
Áno
Bluetooth:
Nie

Popis produktu

D-Box 4K CI PLUS 4K UHD combo DVBS2 + DVBT2/C + IPTV box

 

Známy výrobca satelitných a IPTV prijímačov uClan prichádza s novým modelom uClan D-Box 4K CI+. Tento výnimočný produkt predstavuje užívateľmi veľmi očakavanú výbavu v kategórii 4K nelinuxových prijímačov a navyše s úžasným výberom funkcií, ktoré splnia požiadavky aj náročnejších užívateľov.

 

 

uClan D-Box 4K CI+ je skutočným all-in-one zariadením. Prichádza so všetkými rozhraniami a pripojeniami, ktoré sú potrebné pre príjem akéhokoľvek tuzemského operátora pozemskej, káblovej, alebo satelitnej televízie.

 

Ide o hybridný combo prijímač, ktorý je vybavený slotom pre Common Interface CAM modul, s podporou inicializácie modulov aj vo verzii CI Plus v1.3, čítačkou CA kariet (karta sa vkladá čipom hore), ako aj ďalšími bežnými rozhraniami.

 

 

 

Hlavné vlastnosti

 

- 4K UHD rozlíšenie s HDR10

- DVB-S/S2 a DVB-T/T2/C tunery

- Spoločné rozhranie [CI slot pre modul CAM]: CI Plus v1.3
- Čítačka CA kariet
- Dvojjadrový procesor: ALI M3759S
- RAM: RAM 512 MB (DDR3)
- LAN Ethernet (100 Mbps)
- 4 miestny 7 segmentový displej

- Fastscan pre mnohých operátorov
- Hardvérový BlindScan (slepé vyhľadávanie)

- T2-Mi Multistream
- HDMI 2.0a
- Dva porty USB 2.0
- Možnosť pripojiť externé IR čidlo

 

 

 

Univerzálny prijímač pre každého

 

Či už ste zástancom satelitnej, terestriálnej alebo káblovej televízie, tento model pokryje všetko. D-Box 4K CI+ je kompatibilný so širokou škálou CI modulov a kariet. S kompatibilným dekódovacím modulom, alebo kartou môžete prijímať platené stanice satelitných operátorov (Skylink, freeSAT, Antiksat, DIGI, Magio či Telly), alebo platenú ponuku pozemskej televízie DVB-T2 (Téčko, Plustelka), ale aj stanice káblových operátorov (DVB-C), či mnohých iných zahraničných poskytovateľov.

 

Funkcia FASTSCAN je skvelou devízou tohto prijímača. Prináša vám možnosť rýchlo naladiť kanály od operátorov Antiksat, Skylink SK, Skylink CZ a DIGI SK aj DIGI CZ, či MAGIO. Ale aj mnohých ďalších zahraničných operátorov. Je to jednoduché, rýchle a efektívne. Takže ak hľadáte prijímač, ktorý vám uľahčí život, uClan D-Box 4K CI+ je tým pravým pre vás.

 

 

Vysoký výkon, obraz a zvuk

 

Ponúka neuveriteľnú kvalitu obrazu vďaka rozlíšeniu 4K pri 60 fps s 3840 x 2160 pixelov. Dekóduje video obsah v štandarde HEVC [H.265], čo nielenže poskytuje obraz vo výbornej kvalite, ale aj šetrí miesto na disku. Nechýba podpora pre priestorový zvuk Dolby Digital zvuk, ktorým získate ten najlepší zvukový zážitok.

 

Vybavený je výkonným dvojjadrovým procesorom ALI M3759S a až 512 MB RAM pamäťou, čo je na tento typ nezvyčajne vysoká hodnota. Vďaka tomu je systému poskytovaný vysoký výkon, spoľahlivosť a podpora pre vysoký kontrast obrazu HDR10.

 

DVB T2/C tuner je hybridný, čiže je možné prepínať či má prijímať stanice v DVB-T2, alebo DVB-C. Je schopný vyhľadať všetky dostupné programy a poskytnúť 5V napájanie antény z tunera. V DVB-T2 je možné aj príjem stanice RTVS ŠPORT, čo znamená, že je funkčný príjem v kódeku HEVC a Dolby audio je plne funkčné.

 

Rovnako to platí aj pre satelitný tuner, príjem staníc Antiksat v HEVC kódeku je bezproblémový, bez nežiadúcich deformácií obrazu.

 


Konfigurácia a podpora prijímača od Ellano.sk v cene!

 

Prijímač dodávame s najnovším softvérom, s nastavenou čítačkou kariet pre karty freeSAT, AntikSAT, Skylink (bez záruky). Stanice budete mať takisto predladené (ak chcete naladiť iného operátora ako Skylink, napíšte si to prosím do poznámky objednávky). Predinštalované budú aj všetky aplikácie, patch funkcie a aj sieťové protokoly.  Ak budete potrebovať pomôcť s nastavením, sme tu tu pre Vás.

 

Všetko toto zdarma, v cene.


 

Obsluhu zvládne aj dieťa, ale na svoje si príde aj TV nadšenec

 

Pre tých, ktorí milujú prispôsobenie a kontrolu, uClan D-Box 4K CI+ ponúka množstvo možností a nastavení systému. Okrem bežných nastavení môžeme spomenúť špeciality ako priradenie spustenia aplikácií k farebných tlačítkam ovládača (napr. Youtube, online počasie, IPTV, či hry), možnosť nastavenie odmlky medzi prepínaním staníc (zamrznutie obrazu, alebo čierna obrazovky), nastavenie času, alebo čísla stanice na displeji, či možnosť spustenia niektorej z aplikácií ihneď po zapnutí prijímača. 

 

Zoznam staníc si môžete zobraziť až v štyroch rôznych módoch, podľa toho, ktorý sa Vám bude viac páčiť. Stanice si v nom môžete triediť podľa rôznych kritérií.  V editore steníc môžete presúvať, mazať, zamknúť, premenovať a preskočiť programy, a dokonca upravovať programy naladené Fastscanom. Máte možnosť presunúť si programy až do 32 favoritných skupín, ktoré si môžete premenovať názvy FAV skupín podľa vašich preferencií.

 

 

Funkcia HDMI-CEC v uClan D-Box 4K CI+ prináša jedinečnú súhru medzi vašimi zariadeniami, umožňujúc im komunikovať a koordinovať akcie prostredníctvom HDMI kábla. S touto funkciou ponúka dve možnosti nastavenia - jednoduchý a expertný režim. Jednoduchý režim je ideálny pre bežné použitie a umožňuje základné nastavenia, zatiaľ čo expertný režim poskytuje rozsiahlejšie možnosti a nastavenia pre pokročilé ovládanie zariadení.

 

Menu je velmi jednoduché, prehľadné a intuitívne nájdete všetko tam, kde hľadáte. To isté platí aj pre elektronického programového sprievodcu EPG, ktorý je možné zobraziť vo viacerých módoch.

 

 

Internetové funkcie a výbava

 

Pripojiť na internet ho môžete pomocou ethernet portu káblom, alebo bezdrôtovo pomocou kompatibilného USB Wifi adaptéru (nájdete na karte Príslušenstvo). Po pripojení na sieť môžete využívať internetové funkcie ako aktualizáciu softvéru cez internet, prehrávanie videí z Youtube, Youporn, online počasie, DLNA, RSS reader a dalšie, ale môžete sa zapojiť aj do sveta IPTV s podporou M3U, Stalker Portal, alebo XTREAM TV.

 

Z hľadiska konektivity, uClan D-Box 4K CI+ je výnimočne dobre vybavený. Má dva USB porty, HDMI 2.0a výstup, ethernetový port a AV výstup pre pripojenie starších televízorov, alebo domáceho kina. Má tiež optický audio výstup pre tie najlepšie zvukové systémy a servisný RS232 konektor.

 

Dokonca obsahuje aj konektor pre pripojenie externého IR prijímača (nie je v balení, nájdete ho na karte Príslušenstvo), pomocou ktorého môžete prijímač ovládať aj keď bude prijímač skrytý napr. za TV, alebo v TV skrinke.

 

K dvojici USB 2.0 portami portov môžete jednoducho pripojiť externé úložiská (USB HDD, USB kľúč) na prehrávanie Vašich videí, fotiek, hudby, či nahrávanie Vašich obľúbených programov, alebo pripojiť USB Wifi adaptér na pripojenie prijímača k sieti cez Wifi.

 

 

 

Nahrávanie a prehrávanie

 

Ak ide o nahrávanie, uClan D-Box 4K CI+ je pripravený na všetko. Môžete nahrávať vybraný program priamo na USB disk buď priamym nahrávaním, alebo načasovaním nahrávky cez EPG. U načasovanej nahrávky si môžete nastaviť aj rezervu pre začiatok a koniec nahrávania, čo je praktické kvôli reklamám.

 

Počas nahrávania kódovanej stanice môžete sledovať inú kódovanú stanicu, v rámci rovnakého transpondéru (u CI slotu funkčnosť záleží od použitého dekódovacieho modulu). Samozrejmosťou je funkcia TimeShift, ktorá vám umožňuje pozastaviť živé vysielanie a pokračovať v ňom neskôr, takže nikdy nezmeškáte svoje obľúbené programy. 

 

Zaujíma Vás o prijímači viac? Prečítajte si našu recenziu na uClan D-BOX 4K CI+.

 

Technické špecifikácie

 

Dekodér:
- Kontrolné protokoly: DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2 & USALS
- Symbolová rýchlosť: 1~45 Ms/s [QPSK DVB-S/S2]
- Video dekodér: H.265 (HEVC) 10bit, H.264 (AVC, MVC), MPEG1/2/4
- Zapuzdrenie: T2MI, T2MI Multistream
- Režimy DVB-T2: Single PLP a Multi PLP
- Modulácia DVBS2: QPSK,8PSK,16APSK,32APSK
- DVBT/T2 modulácia: QPSK,16QAM,64QAM,256QAM
- DVBC modulácia: QAM16,QAM32,QAM64,QAM128,QAM256

 

TV formáty:
- Satelitná TV: DVBS/S2
- Pozemná televízia: DVBT/T2
- Káblová televízia: DVBC
- IPTV: M3U, Stalker Portal, XSTREAM

 

Podmienený prístup:
- Čítačka pre prístupovú kartu
- Slot pre modul CAM [Common Interface CI+ v1.3]

 

Konektory:
- LNB IN
- RF IN
- Ethernet (konektor RJ-45) 100 Mbps
- 2xUSB port 2.0
- Kompozitný audio/video výstup
- HDMI 2.0
- Digitálny audio výstup S/PDIF
- Sériový port RS232 pre pripojenie k PC
- Rozšírenie IR senzora diaľkového ovládania

 

 

Iné:
- Rozlíšenie videa: 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 4k
- Podpora 4Kx2K: 3840x2160@24Hz, 3840x2160@25Hz, 3840x2160@30Hz, 4096x2160@24Hz
- Formát videa: TS, MKV, FLV, MOV, AVI, MP4
- Displej: digitálny LED
- Podpora WiFi: cez USB adaptéry
- Podpora 3G: cez USB adaptéry
- Rozmery: 220x160x40mm

 

Diaľkový ovládač

 

Dialkové ovládanie uClan D-Box 4K CI+ je navrhnuté tak, aby bolo intuitívne a pohodlné na používanie. S jeho ergonomickým tvarom a jasne označenými tlačidlami môžete jednoducho prechádzať medzi rôznymi funkčnosťami a nastaveniami prijímača. Farebné tlačidlá je možné nastaviť na priame spustenie aplikácií, ktoré najčastejšie využívate.

 

 

Video:

 

 

Obsah balenia

 

- uClan D-BOX 4K CI+

- napájací zdroj

- HDMI kábel

- diaľkový ovládač

 

 

Upozornenie: Prijímač nemá certifikovaný dekodér, naša firma negarantuje funkčnosť v čítačke prijímača u dekódovacích kariet, ktoré používajú iný systém než xcrypt, alebo u nekompatibilných dekódovacích modulov. Všetky nainštalované aplikácie a doplnky sú záležitosťou 3 strán a nezodpovedáme za ich funkčnosť v zariadení. Podporu týchto aplikácií nájdete na internete, nemožno ju požadovať od výrobcu, ani od predajcu. Služby tretích strán môžu byť zmenené, odstránené, alebo prerušené bez predchádzajúceho varovania.


Hmotnosť produktu:1.1 kg

 

Záruka:
24 mes.
4.71

Produkt hodnotilo používateľov: 7
6x
0x
1x
0x
0x
Používateľská recenzia

Meno

Obsah

Klady

 

ZáporyPoužívateľské recenzie

MiroS
06.09.2023
Nechcel som linux, poradili mi tento a musím povedat, že poradili dobre. Parádny obraz s LG OLED 4K, jednoduché menu, ladenie cez Fastscan, kartu načítal ihned. Dokonca funguje aj s miestnou káblovkou.
Pozitíva
obraz, obsluha, rychly
Negatíva
zatial neviem o žiadnom
Milos
05.08.2023
citacka ice skylink irdeto spolupracuje s kartami skylink.Vyhodou je ci sachta na moduly. Vyhodou jr dvbs2 dvbt2 tuner.
Pozitíva
dobra cena
Negatíva
V menu prijmaca som nenasiel diseq 1,2 na diseq motor.-
Kamil
31.07.2023
S produktom som spokojný. Pán mi po telefóne poradil presne to čo potrebujem a prijímač funguje, ako má. Ďakujem.
Pozitíva
Pristroj jednoduchý na zapojenie, aj prehľadné menu.
Negatíva
Nič
Roman
19.07.2023
Velmi dobry combo primac s fakt jednoduchou obsluhou a blbuvzdornym menu - nepodarilo sa mi ho zhodit a to som uz mal vela boxov doma. Proste ide ako má!
Pozitíva
vyborny obraz v 4k, fastscan, CI moduly bezia dobre a aj citacka zozula kazdú kartu (dokonca aj freesat ice kartu na astre)
Negatíva
nic zasadne
Ján
07.07.2023
Spokojnosť všetko funguje ako má ok
Pozitíva
Spolupracuje veľmi dobre s kartami skylink cam803 aj cam701 spokojnost
Negatíva
Nic
Pavel
03.07.2023
Moc šikovný přístroj, krásný obraz, plno funkcí. Dobrá softwarová podpora z internetu - aktualizace firmwaru. Ve čtečce funguje perfektně karta Antik TV. Výborná je kombinace satelitního a pozemního vysílání. Nemám výhrady.
Pozitíva
Pěkný obraz, rychlé přepínání programů, Lze kombinovat satelitní a pozemní vysílání do favoritních skupin. Výhodou je CA šachta pro CI dekódovací moduly.
Negatíva
Nevím o žádném
vili1
23.06.2023
dobry primac po odstraneni chyb
Pozitíva
modul digi rychlo nacita ide bez vypadkov skylink modul tiez dvbt fta ok
Negatíva
kartu ice skylink po 3-4 dnoch prestane vidiet treba kartu vybrat a znovu zasunut a pokial sa nesfukcni server tazko hovorit o nejakom dobrom primaci
Diskusia k produktu
Prispievať do diskusie môžu iba registrovaní používatelia.
Uclan D-BOX4K CI+
Vilicer@azet.sk | 15.06.2023 11:21
karta ICE -RTVS modul DIGI DVBT vsetko ide ok fast scan skylink ok fast scan na DIGI nenacita v spravnom poradi share z
vonku ok este treba nastavit konfiguraciu sietoveho servera ak sa to poriesi primac nebude mat konkurenciu pomer cena
vykon
Prispievať do diskusie môžu iba registrovaný používatelia.
PODPOROVANÉ PLATBY
Platba kartamiPlatba v hotovosti pri prevzatíPlatba v hotovostiPlatba bankovým prevodomQUATRO
SLEDUJTE NÁS
FacebookInstagramTwitterYoutubeTikTok
 KURZ: 1 Kč = 0.04 € Prevádzkovateľ: © Ellano s.r.o. 2023, satelitný prijímač
Technické riešenie: © MiBe ESHOP 2023 verzia: 51

VÍTA VÁS ASISTENT VYHĽADÁVANIA
x
x
ok
Tovar bol úspešne pridaný do porovnania.
Zobraziť porovnanie
x
ok
Tovar bol úspešne pridaný medzi obľúbené položky.
Zobraziť obľúbené položky
x
ok
Tovar bol úspešne pridaný do košíka.

Nakupovať Pokračovať do košíka