0


uClan DENYS H.265 PRO COMBO PLUS EU

uClan DENYS H.265 PRO COMBO PLUS EU

4.50
Produkt hodnotilo používateľov: 6

uClan DENYS H.265 PRO COMBO PLUS EU je linuxový Full HD combo (satelitný, terestriálny, alebo káblový) prijímač s podporou nového kódeku H.265 HEVC. Univerzálna čítačka, možnosť skrytia za TV, Fastscan, multimediálne centrum, IPTV player a mnoho dalších funkcií.
Kód produktu:DENPROCOMBOPLUS , EAN: 8588009434016 , Výrobca:uClan


Dostupnosť:
 Tovar máme skladom

Cena s DPH:
64.90 €(1 622.50 Kč)
Cena bez DPH
54.0833 € (1 352.08 Kč)

Na splátky cez QUATRO

ks
Pridať medzi obľúbené
Pridať do porovnávania
  Ďalšie obrázky
uClan DENYS H.265 PRO COMBO PLUS EUuClan DENYS H.265 PRO COMBO PLUS EU uClan DENYS H.265 PRO COMBO PLUS EU
Parametre
Súvisiace produkty 3
Príslušenstvo 4
Recenzie 6
Diskusia 4

Parametre a špecifikácia

Operačný systém:
Továrenský softvér
Chipset:
NationalChip
Počet tunerov:
2
Typ tunerov:
DVB-S2 + DVB-T2/C
Počet čítačiek kariet:
1
Počet CI slotov:
Nie
Podpora HEVC/ H.265:
Áno
Výstupné rozlíšenie:
Full HD
Flash:
128 MB
RAM:
256 MB
Fastscan:
Áno
PIP:
Nie
Displej:
Numerický
HDMI:
Áno
SCART:
Nie
Audio-video výstup:
Jack
S/PDIF:
Áno
Ethernet:
100 Mbps
Wifi:
Voliteľné
Počet USB:
2
Možnosť interného HDD:
Nie
Externé IR čidlo:
Áno
HbbTV:
Nie
Combo:
Áno
Twin tuner:
Nie
Doplnkový tuner:
Nie
KODI:
Nie
Netflix:
Nie
HDMI CEC:
Nie
Bluetooth:
Nie

Popis produktu

uClan DENYS H.265 PRO COMBO+ EU

 

uCLAN DENYS H.265 PRO COMBO PLUS EU nie je iba jednoduchý combo prijímač, ide o prístroj s prepracovaným softvérom, ktorý má výbornú podporu od výrobcu. Ide o kombináciu combo prijímača (satelitný tuner + hybridný terestriálny/káblový tuner), IPTV prehrávača a multimediálneho prehrávača v jednom, ktorého hlavným prednosťami je podpora príjmu v normách T2-MI a MULTISTREAM, bez potreby zadávania vstupných parametrov a HARDVÉROVÝ BLINDSCAN.

 

DENYS H.265 PRO COMBO+ EU je európskou verziou vo svete už legendárneho modelu Denys H.265 PRO COMBO, avšak tento model je ešte novšej generácie, znamienko "+" za názvom naznačuje pridanú hodnotu a to v podpore zvukového formátu Dolby Digital Plus (DD+).

 

 

Rovnako ako Denys H.265 PRO COMBO, aj tento model ponúka všetky vlastnosti, pre ktoré si ho obľúbili už desaťtisíce užívateľov. 

 

 

Kľúčové vlastnosti

 

-    H.265 / MPEG4 - HD / SD, multistreamový tuner DVB-S2

-    H.265 / MPEG4 - HD / SD, hybridný tuner DVB-T2/C
-    Podpora príjmu multistream Root, Gold, (PLP, PLS) T2MI bez potreby zadávania parametrov
-    Hardvérová podpora BlindScan (Low-search) s podporou Low Symbol Rate

-    Hardvérová podpora BlindScan aj pre DVB-C
-    IPTV v pamäti a aj z externých serverov

-    Fastscan pre Skylink, freeSAT a ďalších zahraničných operátorov
-    OTT
-    Podpora portálov Stalker
-    Xtream IPTV
-    .m3u, YouTube
-    2 x port USB 2.0
-    4-miestny 7-segmentový displej
-    Podpora settingu E2 (Enigma2)
-    Podpora kanálových picons
-    EPG v IPTV (súvisiace s názvom kanála) 

 

 

Jedinečnosť tohto modelu spočíva v jeho vysokej funkčnosti, pokiaľ ide o konfiguráciu a multimediálne schopnosti. Dôležitým rysom je jeho operačný systém, postavený na systéme MINI-LINUX. Vďaka tomu je realizovaný stabilný a plynulý chod prijímača, podpora emulátorov a pluginov. Okrem toho budú používatelia príjemne prekvapení rýchlosťou a svižnosťou jeho práce, výnimočnou šťavnatosťou a kontrastom obrazu aj na veľkých obrazovkách, pre ktorý je k dispozícii výkonný procesor s podporou moderného formátu kompresie videa H.265 HEVC. 

 


Konfigurácia a podpora v cene!

 

Prijímač dodávame:

 

- s najnovším softvérom

- s nastavenou čítačkou kariet pre karty freeSAT, AntikSAT, Orange, Plustelka, RTVS, Téčko a aj karty Skylink ICE a IRDETO (bez záruky)

- s predladenými stanicami pre Skylink, freeSAT, AntikSAT, Orange... (do poznámky objednávky si napíšte akého operátora chcete predladiť)

- kopec dalších zaujímavých volných staníc z družíc 19,2E, alebo 13E.

- s predinštalovanými aplikáciami a aj s prednastavenými aplikáciami WebTV, nahraté IPTV s regionálnymi stanicami a webkamerami a takisto nahraté aj internetové rádiá.

- s prednastaveným aktualizačným serverom www.up.uclan.sk


 

Prečítajte si našu recenziu na tento skvelý prijímač!

 

Ukážka ako jednoducho nahrať nový softvér, alebo zoznam staníc cez sieť:

 


Ďalšou dôležitou výhodou je jedinečné užívateľské rozhranie, vďaka ktorému sa samotné ovládanie satelitného HD tunera stáva potešením, pretože aj v rozhraní sa používa vysokokvalitný obraz s rozlíšením 1080 pixelov s podporou True Color a samotné menu je veľmi jednoduché a jasné. Z dôvodu premyslenosti a pohodlia rozhrania nevzniknú zbytočné problémy s nastavením portálov IPTV, alebo Stalker , so streamovaním videa zo siete (napríklad z YouTube ), sťahovaním aplikácií a aktualizáciou softvéru.

 


Existuje niekoľko spôsobov, ako použiť tento jedinečný prijímač:

 

- IPTV prehrávač s multimediálnym centrom pre kino zážitky - pripojeným iba k internetu a Vášmu televízoru. 

- satelitný a terestriálny, alebo káblový prijímač s multimediálnym centrom pre kino zážitky – pripojeným k anténe a Vášmu televízoru.

- Media Harvester, čiže IPTV prijímač s Multimedia Center + SAT prijímač s inteligentnými funkciami - Pripojenie na internet, antény a TV.

 

K internetu ho môžete pripojiť káblom priamo do Vášho routeru pomocou zabudovaného ethernet portu, prípadne aj bezdrôtovo cez Wifi, je však v takom prípade nutné dokúpiť kompatibilný USB Wifi adaptér (nájdete v Súvisiacich produktoch).


Diváci si po pripojení na internet v plnej miere môžu vychutnávať multimediálne vymoženosti, ako napríklad zoznamy IPTV v pamäti, IPTV s autoupdate .m3u playlistov, middleware portály Stalker, XTREAM IPTV, YouTube, Internetové rádiá a ďalšie skvelé funkcie. 

 

Ďalším skvelým spôsobom ako ho využiť, je používanie Denysu ako klientského prijímača v druhej izbe. Pre takéto fungovanie stačí vlastniť doma už jeden linuxový satelitný prijímač s Enigma 2, ideálne dvojtunerový.

 

Pomocou funkcie E2TV v prijímači Denys, stačí v E2TV nastaveniach zadať IP adresu Vášho satelitného prijímača a Denys si automaticky načíta zoznam staníc z Vášho satelitného prijímača a máte hotovo - môžete pozerať. Funguje to na princípe streamovania, čiže Denys nemusí byť napojený na satelitnú parabolu, stačí že je napojený na Vašu domáciu sieť.

 

 

 

Vlastný aktualizačný server

 

Po pripojení Denysu na internet si môžete kedykolvek užívať možnosť online aktualizácie softvéru, settingu (zoznamu staníc), softcamov (pluginov pre čítačku kariet), či IPTV staníc, alebo internetových rádií. Pohodlne a jednoducho na pár klikov. Viac o tejto skvelej funkcii čítajte tu.

 

Charakteristika

 

-    Operačný systém Linux
-    Prístup k WebIF a FTP
-    Čítačka kariet Conax s plným OSCAM
-    Nahrávanie a časový posun (iba s USB Flash/HDD)
-    Sieť 10 / 100Mbit LAN
-    Podpora WiFi (WiFi) + 3 GB podpora cez USB port
-    Podpora prehrávača DLNA

-    Podpora Unicable
-    Podpora DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2 a USALS
-    EPG - elektronický programový sprievodca
-    Používateľské rozhranie OSD s vysokým rozlíšením
-    4x programovateľné tlačidlá na diaľkovom ovládači
-    Podpora titulkov a teletextu (teletext)
-    0,5 W pohotovostný režim
-    Rozmery (DxŠxV) 120 mm x 80 mm x 25 mm 

 

Aj pre najnáročnejších lovcov satelitov

 

Disponuje veľmi silnými tunermi a hardvérovým blindscanom (skenovanie celej družice, alebo káblového rozvodu na slepo), čo mu dáva naozaj široké možnosti príjmu z akejkoľvek družice, či vysielača, ktoré máte možnosť prijímať.

 

Satelitný tuner podporuje normy DVB-S a DVB-S2 vo FullHD, aj s podporou kódeku H.265 HEVC. Podporuje pripojenie cez klasické LNB, alebo pre viac družíc cez protokoly Diseqc, nechýba podpora pre motorické ovládanie paraboly USALS. Ak plánujete jednokáblový rozvod pomocou technológie Unicable, prijímač s tým nemá problém, dokonca podporuje aj novú generáciu tejto technológie - Unicable II. 


Prednosťou prístroja je podpora prijímania programov v režime multistream (MIS), ktorý sa používa na niektorých družiciach na distribúciu signálov programov na pozemných vysielačoch, alebo v káblových rozvodoch. Programy sú cez satelit šírené v rovnakej podobe, aké sú k dispozícii domácnostiam na klasickú pozemnú anténu. Takže tieto bezplatné programy sú šírené vo viacerých verziách FTA. Programy vo viacnásobnom multiplexe sa nachádzajú súčasne na satelitoch 45 ° E, 13 ° E, 10 ° E, 9 ° E, 4,8 ° E, 5 ° W, 12,5 ° W a 30 ° W. Tuner má podporu aj pre T2-MI multistream príjem.

 

Hybridný tuner je určený pre pozemné vysielanie DVB-T a DVB-T2, alebo pre káblové vysielanie DVB-C. Samozrejmosťou je takisto podpora nového kódeku H.265 HEVC. Tuner sa vyznačuje vysokou stabilitou príjmu.

 


Zabudovanú má jednu programovateľnú čítačku kariet Conax, s podporou DENCAM a OSCAM.


Podporuje zoznamy satelitných kanálov z operačného systému Enigma 2, takže zoznam z Enigmy si môžete nahrať do prijímača napr. prostredníctvom programu DreamEdit, alebo jednoducho stiahnuť z internetu pomocou samotného prijímača.


Prijímač umožnuje jeden program nahrávať a zároven další, na tom istom TP, pozerať. Nahrávky sú nekódované, čiže je ich možné prehrávať aj na inom zariadení, nap. v PC. Pre funkcie PVR je nutné k prijímaču pripojiť externé USB nahrávacie zariadenie ako USB HDD, alebo USB Flash.

 

Jednoduchosť a univerzálnosť použitia


uCLAN DENYS H.265 PRO COMBO PLUS EU je funkčný, rýchly, spoľahlivý, a čo je najdôležitejšie, aj cenovo lacný prijímač pre príjem DVB-S/S2/T/T2/C vysielania + IPTV staníc, s funkciami Multimediálneho Centra, ktorý beží na operačnom systéme Linux OS, so všetkými obľúbenými aplikáciami IPTV.

 

Softvér a užívateľské prostredie je maximalizované pre jednoduché použitie, nie je preťažené zbytočnými funkciami a používa malé množstvo všetkého populárneho zo sveta multimédií - portály Stalker, playlisty m3u (ako aj tzv. autoget m3u playlistu z internetu), ako aj XTREAM IPTV, OTT, YouTube, internetové rádiá a ďalšie.

 

 

Pokiaľ ide o vzhľad, ide o rozmerovo mierne väčší model ako uClan DENYS H.265 EU, takisto so štvormiestnym displejom na prednom paneli. Zariadenie je však stále malé, rozmery sú iba 13 cm x 3 cm x 11 cm. Vďaka tejto špeciálnej vlastnosti je Denys H.265 PRO COMBO+ EU vhodný na montáž na stenu, za televízor, do polici, alebo na iné skryté miesto, vďaka externému infračervenému čidlu a montážnej lište, ktoré nájdete v balení. Okrem toho je zariadenie ideálne aj na cestovanie, alebo kempovanie, pretože má externý 12V zdroj. Samozrejme ho môžete umiestniť aj na viditeľné miesto, bez použitia externého IR čidla, a aj tak zostane pútavým. 


Konektivita je široká, z konektorov je k dispozícii anténny vstup pre pripojenie LNB a antény, konektor Ethernet, digitálny výstup HDMI, digitálny zvukový výstup, AV výstup (jack kábel), LED / IR pre externý IR snímač, servisný port RS 232, zásuvka pre 12 V napájanie, dva USB konektory, ktoré akceptujú, rôzne USB disky a Wi-Fi adaptéry , 3G modemy. 

 

Samozrejmosťou je komfortné diaľkové ovládanie, ktoré je v ruke veľmi pohodlné, ale jeho hlavným „trikom“ sú programovateľné tlačidlá, pre ktoré môžete opraviť priamy prechod na svoje obľúbené aplikácie, napríklad pre WebTV, Stalker, alebo iné bežne používané funkcie. 


Denys podporuje aj nastavenie bootovania do konkrétnej časti jeho systému, takže si môžete nastaviť aby po zapnutí spustil IPTV, alebo satelitné, či DVB-T2/C vysielanie, alebo inú aplikáciu. Má dva standby režimy – Fake a Real a možnosť automatického vypnutia pri nečinnosti.

 


Upgrade firmvéru sa vykonáva priamo z menu prístroja, buď cez USB, alebo z internetu. Po naštartovaní systému sa prijímač automaticky pripojí k aktualizačnému serveru a skontroluje nový softvér. Ak aktualizačný server uClanu obsahuje nový softvér, používateľ dostane upozornenie s návrhom na inováciu, ktorý vám umožní okamžite a ľahko upgradovať systém na novú verziu aj neskúsených používateľov. Firmvér obsahuje univerzálny emulátor kľúčov, k dispozícii je konfigurácia prostredníctvom WEB rozhrania z počítača. 


Pomocou zabudovaného mediaplayeru si môžete prezerať multimediálny obsah z Vašich USB zariadení, pripojených k prijímaču, ako aj prehrávať súbory z miestnej siete LAN (napr. zo vzdialeného počítača, sieťového HDD, či NAS) pomocou protokolu Samba, alebo prostredníctvom DLNA, pomocou ktorého môžete streamovať vysielanie staníc do Android zariadení, alebo do PC.

 

Konektivita

 

Predný panel

 

-    4-miestny 7-segmentový displej
-    LED displej (červený / zelený)
-    IR senzor (infračervený prijímač) 

 

Zadný panel

 

-    H.265 HD DVB-S2 vstup LNB tunera

-    H.265 HD DVB-T2/C vstup hybrindého tunera
-    Sieťové pripojenie 10 / 100Mbit
-    Výstup HDMI
-    Digitálny zvukový výstup
-    AV - audio video jack - pripojenie k RCA 

-    Napájanie DC-12V

-    RS232 servisný konektor

 

Bočné panely

 

-    Pripojenie LED / IR (externý displej alebo infračervený prijímač)
-    2 porty USB 2.0
-    Recovery tlačítko


Obsah balenia

 


- prijímač uCLan DENYS H.265 Pro Combo+ EU
- napájací zdroj 12V 1,5A
- Diaľkové ovládanie
- Externé IR čidlo pre dialkový ovládač 
- obojstranná nálepka 3M pre IR čidlo

- montážna lišta pre montáž na stenu
- Kábel HDMI

 

Prijímač nemá certifikovaný dekodér, naša firma negarantuje funkčnosť v čítačke prijímača u dekódovacích kariet, ktore používajú iný systém než Conax.

 


Hmotnosť produktu:0.5 kg

 

Odkaz na stránku o produkte:
https://uclan.sk/

Záruka:
24 mes.
4.50

Produkt hodnotilo používateľov: 6
3x
3x
0x
0x
0x
Používateľská recenzia

Meno

Obsah

Klady

 

ZáporyPoužívateľské recenzie

Jiro
01.05.2022
Ok. Funguje super.
Pozitíva
Oscam
Negatíva
Nič
Richard
09.03.2022
Super
Pozitíva
Male spratné funkčne
Negatíva
Zatial nič
ivan
24.01.2022
Vcelku spokojnosť
Pozitíva
Pomer cena a kvalita
oscam
kombo
Negatíva
čitačka kariet treba podlepit izolačnú pasku zlý kontakt
Pisti
27.09.2021
Rozumná cena
Pozitíva
šikovný
Negatíva
-----
Karlos66
17.03.2021
příznivá cena za přijímač na bázi linuxu
Pozitíva
oscam
kombo - super věc pozemní a satelitní programy
infračidlo
malý rozměr
Negatíva
pomalý prvotní start, dlouho bootuje, malý a ne moc přehledný ovladač
některé úkony a úpravy proběhnou, přestože box hlásí, že se aktualizace nezdařila
nepřehledný a složitý vstup do menu přijímače (mám na mysli menu pro nastavení parametrů přijímače atd.), tabulka pro nastavení počasí v "natvrdo"v ukrajinštině
Ivan
03.12.2020
Malý sat. prímač za rozumnú cenu s rôznymi aplikáciami.
Pozitíva
malé rozmery a cena
kvalitný obraz
Negatíva
prvotné zapínanie je pomalé
Súvisiace produkty
Diskusia k produktu
Prispievať do diskusie môžu iba registrovaní používatelia.
Kodi
| 26.03.2023 17:16
Bezi na tom Kodi?
Prispievať do diskusie môžu iba registrovaný používatelia.
KODI
Ellano.sk | 27.03.2023 10:25
Dobrý deň, nie, KODI nepodporuje. Prijímače s KODI sú tu:
https://satelity.ellano.sk/satelitne-prijimace_35857.html?stra=1&filt27%5B1%5D=%C1no&sendfilt=Filtruj+produkty#tfilt
Prispievať do diskusie môžu iba registrovaný používatelia.
Uclan E2TV
| 10.06.2022 16:43
Skúšal som na tomto prijímači E2TV ale po zadaní IP adresy druhého boxu(VU+ UNO 4K SE) sa mi programy nenačítali a stále
ukazuje disconnected.
Prispievať do diskusie môžu iba registrovaný používatelia.
Uclan E2TV
Ellano.sk | 13.06.2022 10:54
Dobrý deň, otestuje možnosť streamu z VU+ na inom zariadení (pc, telefon,...). Ak bude funkčné, tak ide proavdepodobne
len o konflikt v sieti, odporúčame reštart routeru a aj všetkých zariadení k nemu pripojených.
Prispievať do diskusie môžu iba registrovaný používatelia.
PODPOROVANÉ PLATBY
Platba kartamiPlatba v hotovosti pri prevzatíPlatba v hotovostiPlatba bankovým prevodomQUATRO
SLEDUJTE NÁS
FacebookInstagramTwitterYoutubeTikTok
 KURZ: 1 Kč = 0.04 € Prevádzkovateľ: © Ellano s.r.o. 2023, satelitný prijímač
Technické riešenie: © MiBe ESHOP 2023 verzia: 51

VÍTA VÁS ASISTENT VYHĽADÁVANIA
x
x
ok
Tovar bol úspešne pridaný do porovnania.
Zobraziť porovnanie
x
ok
Tovar bol úspešne pridaný medzi obľúbené položky.
Zobraziť obľúbené položky
x
ok
Tovar bol úspešne pridaný do košíka.

Nakupovať Pokračovať do košíka