Vo štvrtok a piatok (11.-12.6.2026) máme ZATVORENÉ. Vaše objednávky Vám odošleme hneď v pondelok. Ďakujeme za pochopenie.
XTREME XN-101 jednoduchá USB nabíjačka AA AAA batérií Ni MH Ni CD
Kompaktná USB nabíjačka AA AAA XTREME XN-101 pre Ni MH a Ni CD batérie. Nabíja 1 ks AA alebo AAA článku cez 5 V USB napájanie. LED dióda signalizuje nabíjanie, nevypína sa automaticky.

Satelitné prijímače a multimediálne centrá plne nastavíme a pripravíme na používanie.

Sme slovenský rodinný e-shop s 16-ročnou tradíciou, mnohonásobný víťaz súťaží ShopRoku.

Užite si našu super technickú a SW podporu. Poradíme nielen s TV príjmom, pred nákupom aj po nákupe.

Všetko čo máme skladom, doručujeme do 24 hodín kuriérom, alebo na výdajné miesta.
XTREME XN-101 USB je jednoduchá USB nabíjačka AA AAA batérií určená pre nabíjateľné články typu Ni MH a Ni CD. Hodí sa pre používateľov, ktorí potrebujú dobiť jednu tužkovú alebo mikrotužkovú batériu v domácnosti, dielni či na cestách. Napája sa z USB zdroja s výstupom 5 V, napríklad z adaptéra, powerbanky alebo USB portu počítača. Nabíjanie signalizuje LED dióda, ktorá však po nabití nezhasína automaticky, preto je potrebné sledovať odporúčaný čas nabíjania podľa kapacity batérie.
Hlavné vlastnosti
- Nabíjačka AA AAA pre Ni MH a Ni CD články
- USB napájanie 5 V DC
- Nabíjanie jednej AA alebo jednej AAA batérie
- LED signalizácia priebehu nabíjania
- Kompaktné rozmery na domáce aj cestovné použitie
- Vhodná ako lacné náhradné riešenie
#showmore#
Nabíjačka dáva zmysel pri občasnom nabíjaní batérií do ovládačov, hračiek, svietidiel alebo menšej elektroniky. Nie je ideálna pre používateľov, ktorí pravidelne nabíjajú viac článkov naraz alebo očakávajú automatické ukončenie nabíjania.
Výstup 1,2 V DC pre AA alebo AAA článok znamená základné nabíjanie bez pokročilej kontroly ukončenia. LED dióda slúži ako orientačná signalizácia, nie ako potvrdenie plného nabitia.
Technické špecifikácie
- Vstup: 5 V DC, 300 mA
- Výstup: 1,2 V DC, AA x1 alebo AAA x1
- Typ batérií: Ni MH, Ni CD
- Pracovná teplota: 0 °C až 35 °C
- Skladovanie: 0 °C až 40 °C
- Automatické vypnutie LED: nie
Výhody
- Jednoduché USB napájanie
- Podpora AA aj AAA článkov
- Kompaktné prevedenie
- Vhodná ako núdzová alebo cestovná nabíjačka
- Nízke nároky na obsluhu
Nevýhody
- Nenabíja viac batérií naraz
- Bez pokročilej automatickej kontroly nabíjania
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhradné batérie do diaľkových ovládačov |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.032 kg |
| EAN: | 5900804082866 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Značka Xtreme predstavuje modernú líniu spotrebnej elektroniky a audio-produktov s dôrazom na výkon, atraktívne dizajny a spoľahlivosť. Produkty Xtreme ponúkajú dobrý pomer ceny a kvality, vynikajú pri bežnom každodennom použití (reproduktory, príslušenstvo k zvuku a podobne). Vďaka tomu sa značka Xtreme stáva dostupnou voľbou pre zákazníkov, ktorí hľadajú výkonné riešenia bez kompromisov v dizajne a funkčnosti.
| Výrobná spoločnosť : | Prolech Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Starý Puznów 58 B, 08-400 Garwolin, Poľsko |
| E-mail : | sklep@prolech.com.pl |