Multipřepínač EMP MS17/12PIU-6
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: EMP-Centauri
Multipřepínač 17/12, volitelný ter. vstup, zdroj Vlastnosti 17 vstupů 12 výstupů Zabudovaný síťový zdroj Přepínatelný aktivní / pasivní pozemní vstup. V pasivním režimu je signál včetně zpětného kanálu přítomen iv případě výpadku napájení. Možnost zapnout 22 kHz tone pro vstupy z horního pásma…
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálne nedostupné
Kód: 27927
Multipřepínač EMP MS17/12PIU-6
Značka: EMP-Centauri
Technik konfiguruje multimediální centrum nebo satelitní přijímač s nainstalovaným softwarem.
Konfigurace zdarma
Satelitní přijímače a multimediální centra plně nastavíme a připravíme k používání.
Certifikát "ShopRoku" s logem ELLANO a nápisem 16 let na trhu.
Ověřený eshop
Spolehlivý rodinný e-shop s 16letou tradicí, jsme mnohonásobný vítěz soutěží ShopRoku.
Odborník poskytuje technickou podporu zákazníkovi přes telefon nebo počítač.
Víme co prodáváme
Užijte si naši super technickou a SW podporu. Poradíme nejen s TV příjmem před nákupem i po nákupu.
Doručení balíku kurýrem, který drží balík s logem ELLANO
Rychlé doručení
Vše máme skladem, doručujeme do 48 hodin kurýrem nebo na výdejní místa.
Multipřepínač 17/12, volitelný ter. vstup, zdroj
Vlastnosti
17 vstupů
12 výstupů
Zabudovaný síťový zdroj
Možnost zapnout 22 kHz tone pro vstupy z horního pásma pomocí DIP přepínačů pro použití s Quad LNB.
Napájení terestriálního vstupu 12V DC pro terestriální zesilovač (elektronická pojistka, 150 mA max)
15 dB atenuátory pro všechny vstupy
terminál pro uzemnění šasi multipřepínače
Technická specifikace
Frekvenční rozsah:
LNB vstupy: 950-2300 MHz
Ter. vstup: 40-862 MHz (aktivní), 5-862 MHz (pasivní)
Výstupy: 40-2300 MHz (aktivní), 5-2300 MHz (pasivní)
Ovládací povely: DiSEqC povely nebo (10-14.5 / 15.5-20 V + 0/22 kHz + Tone Burst)
Připojovací útlum:
950-2300 MHz 0 dB prům.
5-862 MHz (pasivní) 24 dB prům.
40-862 MHz (aktivní) 2 dB prům.
Oddělení SAT vstupů:
Mezi V/H polarizacemi 20 dB min.
Mezi dolním a horním pásmem 20 dB min.
Mezi SAT systémy A a B 25 dB min.
Max. vstupní úroveň*: Sat. 85 dBµV prům; Ter. 110 dBµV prům. (pasivní), 85 dBµV prům. (aktivní)
Max. výstupní úroveň*: Sat. 85 dBµV prům.; Ter.: 86 dBµV prům. (pasivní), 87 dBµV prům. (aktivní)
Spotřeba energie:
z každého přijímače: 75 mA (18 V)
ze zabudovaného zdroje: 4,5 W (pasivní ter. vstup), 8 W (aktivní ter. vstup) + LNB
Rozměry (š,h,v [cm]): 47.0 x 15.2 x 8.7 cm (délka napájecího kabelu 130 cm)
Provozní podmínky: –30 °C - +70 °C
*Ter.: EN 50083-3/60dB IMA^(3) [dBµV]; SAT: EN 50083-3/35dB IMA^(3) [dBµV]
Doplňkové parametry
Kategorie: 17-vstupové multipřepínače (4 satelitní pozice + TV)
Záruka: 24
Hmotnost: 1.5 kg
EAN: 8595577601337
Položka byla vyprodána…
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:
Diskuze
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
Výrobní společnost : EMP-Centauri, spol. s r.o.
Adresa : ul. 5. května 690, 339 01 Klatovy IV, Česká republika
E-mail : info@emp-centauri.cz
Podobné produkty
Multipřepínač EMP MS17/4PIU-6
Multipřepínač EMP MS17/4PIU-6
Momentálne nedostupné
Kód: 27939
MS EMP -CENTAURI 17/26 PIU-6
MS EMP -CENTAURI 17/26 PIU-6
Momentálne nedostupné
Satelitný multiprepínač s 17 vstupmi a 26 výstupmi,s prepínačom na akt/pas pozemný vstup,so zabudovaným napájacím zdrojom - PROFI prevedenie. Napájanie terestriálneho vstupu 12V DC pre terestriálny...
Satelitný multiprepínač s 17 vstupmi a 16 výstupmi,s prepínačom na akt/pas pozemný vstup,so zabudovaným napájacím zdrojom - PROFI prevedenie. Napájanie terestriálneho vstupu 12V DC pre terestriálny...