Multiprepínač EMP MS17/12PIU-6
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: EMP-Centauri
Satelitný multiprepínač pre 4 družice TV - 12 účastníkov - vstupné atenuátory na všetkých vstupoch - možnosť použitia Quad LNB - voľba aktívnehopasívneho spracovania pozemného pásma - napätie 12V pre pozemný predzosilňovač - rozšírený rozsah prevádzkových teplôt Rozmery dĺžka x šírka x výška v cm:…
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: 27927
Multiprepínač EMP MS17/12PIU-6
Značka: EMP-Centauri
Technik konfiguruje multimediálne centrum alebo satelitný prijímač s nainštalovaným softvérom.
Konfigurácia zdarma
Satelitné prijímače a multimediálne centrá plne nastavíme a pripravíme na používanie.
Certifikát "ShopRoku" s logom ELLANO.SK a nápisom 16 rokov na trhu.
Vetrom ošľahaný
Sme slovenský rodinný e-shop s 16-ročnou tradíciou, mnohonásobný víťaz súťaží ShopRoku.
Odborník poskytuje technickú podporu zákazníkovi cez telefón alebo počítač.
Vieme čo predávame
Užite si našu super technickú a SW podporu. Poradíme nielen s TV príjmom, pred nákupom aj po nákupe.
Doručenie balíka kuriérom, ktorý drží balík s logom ELLANO.SK.
Dodáme bleskovo
Všetko čo máme skladom, doručujeme do 24 hodín kuriérom, alebo na výdajné miesta.
Multiprepínač 17/12, voliteľný ter. vstup, zdroj
Vlastnosti
17 vstupov
12 výstupov
Zabudovaný sieťový zdroj
Možnosť zapnúť 22 kHz tone pre vstupy z horného pásma pomocou DIP prepínačov pre použitie s Quad LNB.
Napájanie terestriálneho vstupu 12V DC pre terestriálny zosilňovač (elektronická poistka, 150 mA max)
15 dB atenuátory pre všetky vstupy
terminál pre uzemnenie šasi multiprepínača
Technická špecifikácia
Frekvenčný rozsah:
LNB vstupy: 950-2300 MHz
Ter. vstup: 40-862 MHz (aktívny), 5-862 MHz (pasívny)
Výstupy: 40-2300 MHz (aktívny), 5-2300 MHz (pasívny)
Ovládacie povely: DiSEqC povely alebo (10-14.5 / 15.5-20 V + 0/22 kHz + Tone Burst)
Pripojovací útlm:
950-2300 MHz 0 dB priem.
5-862 MHz (pasívny) 24 dB priem.
40-862 MHz (aktívny) 2 dB priem.
Oddelenie SAT vstupov:
Medzi V/H polarizáciami 20 dB min.
Medzi dolným a horným pásmom 20 dB min.
Medzi SAT systémami A a B 25 dB min.
Max. vstupná úroveň*: Sat. 85 dBµV priem; Ter. 110 dBµV priem. (pasívny), 85 dBµV priem. (aktívny)
Max. výstupná úroveň*: Sat. 85 dBµV priem.; Ter.: 86 dBµV priem. (pasívny), 87 dBµV priem. (aktívny)
Spotreba energie:
z každého prijímača: 75 mA (18 V)
zo zabudovaného zdroja: 4,5 W (pasívny ter. vstup), 8 W (aktívny ter. vstup) + LNB
Rozmery (š,h,v [cm]): 47.0 x 15.2 x 8.7 cm (dĺžka napájacieho kábla 130 cm)
Prevádzkové podmienky: –30 °C - +70 °C
*Ter.: EN 50083-3/60dB IMA^(3) [dBµV]; SAT: EN 50083-3/35dB IMA^(3) [dBµV]
Dodatočné parametre
Kategória: 17-vstupové multiprepínače (4 satelitné pozície + TV)
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.5 kg
EAN: 8595577601337
Položka bola vypredaná…
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Nevypĺňajte toto pole:
Diskusia
Nevypĺňajte toto pole:
Bezpečnostná kontrola
Výrobná spoločnosť : EMP-Centauri, spol. s r.o.
Adresa : ul. 5. května 690, 339 01 Klatovy IV, Česká republika
E-mail : info@emp-centauri.cz
Podobné produkty
Multiprepínač EMP MS17/4PIU-6
Multiprepínač EMP MS17/4PIU-6
Momentálne nedostupné
Kód: 27939
MS EMP -CENTAURI 17/26 PIU-6
MS EMP -CENTAURI 17/26 PIU-6
Momentálne nedostupné
Satelitný multiprepínač s 17 vstupmi a 26 výstupmi,s prepínačom na aktpas pozemný vstup,so zabudovaným napájacím zdrojom - PROFI prevedenie. Napájanie terestriálneho vstupu 12V DC pre terestriálny...
Satelitný multiprepínač s 17 vstupmi a 16 výstupmi,s prepínačom na aktpas pozemný vstup,so zabudovaným napájacím zdrojom - PROFI prevedenie. Napájanie terestriálneho vstupu 12V DC pre terestriálny...